AVUKAT ALİ AYDIN | Avukat Tut

Avukat

ALİ AYDIN

Merkez Bartın
Hakkında

Avukat Ali AYDIN, 1992 Bartın doğumludur. 2010 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini 2014 yılında başarıyla tamamlamıştır. Bu süre zarfında Tekfen Holding-Eurobank’ta staj yapmış, zorunlu avukatlık stajını ise Av. Şeref Malkoç, Av. İsmail Aydos ve Av. Abdülhamit GÜL ile birlikte Ankara Adalet Hukuk Bürosu’nda yapmıştır. Avukatlık Ruhsatını aldıktan sonra aynı büroda Avukat olarak İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, İdare Hukuku alanlarında 2016 yılına kadar çalışmalarını sürdürmüştür. 2016 yılında Bartın ilinde Av. Ali AYDIN Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nu kurarak bu yıldan beri gerçek ve tüzel kişilere hukuki destek hizmetleri sağlamaktadır.

Yüksek Lisans eğitimine Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde devam ederken aynı üniversitenin İnşaat Mühendisliği bölümünde de lisans eğitimini sürdürmektedir.

Birçok mesleki ve kamusal eğitim ve seminere katılarak bu eğitim ve seminerlerden sertifikalarını alan AYDIN, iyi derecede ingilizce bilmektedir.

Yorumlar

  • Stefka Tuten

    Merhaba ben bulgar vatandaşiym 2018de
    evlilik yaptim 2019 eşimi kaybetim Bartin Arit köyde evi var Türkiyede Nikah yaptik 4 oģlu var onlar Almaniyada evi satişa cikarabilirmiyim ve haklarim nedir