Site satılıktır. İletişim
AVUKAT TUĞSAN YILMAZ | Avukat Tut

Avukat

TUĞSAN YILMAZ

Bakırköy İstanbul
Hakkında

Avukat Tuğsan YILMAZ, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık ve danışmanlık faaliyetlerini yürütmekte olup İngilizce bilmektedir. Ofisimizin kurucu ortağıdır. Aynı zamanda 2014 ve 2015 eğitim ve öğretim yılları ikinci dönemlerinde Yeniyüzyıl Üniversitesi’nde öğretim görevlisi sıfatıyla “Sosyal Medyada Bilgi Yönetimi” dersleri vermiştir. 2017 yılı güz döneminde ise Haliç Üniversitesi’nde “Enformatik Teknoloji Hukuku” dersi vermiştir.

English For Lawyers, Contract Drafting, İnternational Commercial Arbitration, Kadına Karşı Şiddetin Engellenmesi, Fikri Mülkiyet Hukuku Programı, Bilişim Hukuku ve Fikri Mülkiyet Hukuku alanlarında çeşitli sertifikaları bulunmaktadır.

Avukat Tuğsan YILMAZ, Aile Hukuku, Boşanma Davaları, Yurtdışında Mahkemelerce Verilmiş Boşanma Kararlarının Tanınması ve Tenfizi Davaları, Bilişim Hukuku, E-Ticaret Sözleşmeleri, Bilişim Sektörüne ilişkin Startup Projelerin Hukuki Alt Yapıları, Bilişim Suçları, Ceza Davaları, İş Hukuku ve İş Kazası Tazminatı Kapsamındaki Davalar ile Sözleşmeler Hukuku, Sanatçı ve Siyasetçilere Yönelik Online İtibar Yönetimi Danışmanlığı başta olmak üzere Sağlık Hukuku, Trafik Hukuku ve Trafik Kazaları Bakımından Tazminat Davaları bakımından bireysel ve kurumsal avukatlık ve danışmanlık faaliyetlerine devam etmektedir.

Yorumlar