AVUKAT PINAR YILMAZ BÜYÜKURGANCI | Avukat Tut

Avukat

PINAR YILMAZ BÜYÜKURGANCI

Muratpaşa Antalya
Hakkında

Avukatlık Kanunu’nun 34. Maddesi gereğince Avukatlar, yüklendikleri görevleri bu görevin kutsallığına yakışır şekilde özen, doğruluk ve onur içinde yerine getirmek ve avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene uygun biçimde davranmakla yükümlüdürler. Bu ilkeyi temel alan Büyükurgancı | Yılmaz Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu Avukat Arabulucu Pınar Yılmaz Büyükurgancı ve Avukat Arabulucu Tevfik Büyükurgancı tarafından Antalya’da kurulmuştur.

Avukatlık, arabuluculuk ve danışmanlık hizmeti veren büromuz “müvekkil odaklı” anlayışla Gayrimenkul Hukuku, Ceza Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, İdare Hukuku, İcra Hukuku ve diğer spesifik hukuk dallarında başta Antalya merkezli olmak üzere ulusal düzeyde faaliyet göstermektedir.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda; uyuşmazlıklarınızı en kısa sürede, nitelikli çözüme ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Gerek mevzuattaki gerekse içtihatlardaki değişiklikleri takip ederek her zaman güncel ve kaliteli hizmeti sürekli kılan büromuza hukukun tüm alanlarıyla ilgili hak ve menfaatlerinizin korunması ve merak edilen her türlü konuya ilişkin bilgi almak için ulaşabilirsiniz.

Yorumlar